• Nowy
ElemVitals Iodine Jod 60 kapsułek
  • ElemVitals Iodine Jod 60 kapsułek

ElemVitals Iodine Jod 60 kapsułek

52,00 zł
Brutto
Jod wchodzi w skład hormonów produkowanych przez tarczycę, które stymulują aktywność fizyczną i psychiczną, biorą udział w procesach przemiany materii, wzrostu i odbudowy tkanek.
 

Dostawa i zwroty

ELEM VITALS Jod

Jod wchodzi w skład hormonów produkowanych przez tarczycę, które stymulują aktywność fizyczną i psychiczną, biorą udział w procesach przemiany materii, wzrostu i odbudowy tkanek. Nowa wersja popularnego suplementu diety „Thyrotonin“ z organicznym jodem, selenem w postaci alg morskich (listownica) i wyciągiem z morszczynu pęcherzykowatego, zapewnia wysoką zawartość jodu w 1 kapsułce.

Składniki :
- Listownica japońska - 140 mg w tym jod - 98 µg
- Sproszkowany korzeń Różeńca górskiego - 125 mg
- Suchy wyciąg z Morszczynu pęcherzykowatego - 80 mg w tym jod - 80 µg
- Suchy wyciąg z korzenia Traganka błoniastego - 80 mg w tym polisacharydy - 40 mg
- Drożdże - 25 mg w tym selen - 50 µg

Skład: żelatyna wieprzowa (osłonka kapsułki), sproszkowana alga -Listownica japońska (Laminaria japonica) standaryzowana na zawartość 0,07% jodu, sproszkowany korzeń Różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.), suchy wyciąg Morszczynu pęcherzykowatego (Fucus vesiculosus L.) standaryzowany na zawartość 0,1 % jodu, suchy wciąg z korzenia Traganka błoniastego (Astragalus mebranaceus L.) standaryzowany na zawartość 50% polisacharydów, glukoza, drożdże (Saccharomyces cerevisiae), maltodekstryna, barwnik-(E 150c) karmel amoniakalny


Niniejszy opis służy tylko i wyłącznie celom edukacyjnym. Produkt jest suplementem diety i jako taki powinien być traktowany. Nie służy on do leczenia chorób, ani zapobiegania ich powstawaniu.Klienci tego produktu kupili także: