Haogang Europe LTD – firma z misją!

Zajmując się dystrybucją suplementów diety oraz urządzeń wellness stawiamy przede wszystkim na jakość oraz bezpieczeństwo. Firmy, których produkty mamy w naszej ofercie cieszą się międzynarodowym uznaniem. Swoją pozycję zbudowały dzięki najwyższemu poziomowi produkcji oraz nadzoru nad nią. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi, renomowanymi producentami. Suplementy przez nas oferowane posiadają 100% gwarancję oryginalności.

Bezpieczeństwo

Pozytywna opinia amerykańskiego Urzędu do Spraw Żywności i Leków – Food and Drug Administration – to najwyższa forma potwierdzenia jakości danego preparatu. Słynąca z niesłychanie rygorystycznych, skrupulatnych i wielokrotnie powtarzanych testów FDA swoimi standardami gwarantuje, że dany preparat będzie oddziaływał na organizm człowieka zgodnie z jego przeznaczeniem. By uzyskać zgodę na produkcję i dystrybucję preparat musi bezsprzecznie mieć pozytywny wpływ na człowieka oraz przejść szereg badań klinicznych. Nie mniej ważna jest także zgodność z normami GMP. Good Manufacturing Practice zostały ustalone przez Światową Organizację Zdrowia – WHO. Określają one jakość, czystość oraz pochodzenie komponentów jakie mogą zostać użyte do produkcji danego produktu. Jednym słowem zapewniają pełną kontrolę nad pochodzeniem surowców i w efekcie jakością wyprodukowanych na ich bazie preparatów. Międzynarodowe atesty GMP i FDA honorowane są na całym świecie, również w Unii Europejskiej.

Zdrowie pod ochroną!

Producenci, z którymi współpracujemy kładą duży nacisk na ciągły rozwój swoich produktów. Niemałą część ich pracy stanowią badania kliniczne, dzięki którym udoskonalane są receptury oraz jeszcze precyzyjniej określane jest oddziaływanie poszczególnych substancji składowych na funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Dzięki takiemu podejściu produkty wzmacniają organizm, pozwalają mu lepiej działać, wspierają go w walce z chorobami, pomagają przeciwdziałać ich występowaniu. Misją GreenHouse jest troska o zapewnienie dobrego samopoczucia i witalności naszych klientów każdego dnia. Z pomocą naszych suplementów poczujecie się Państwo zdecydowanie lepiej!