• Nowy
Ashwaganda  100 kapsułek 200mg (10mg witanolidów)
  • Ashwaganda  100 kapsułek 200mg (10mg witanolidów)
  • Ashwaganda  100 kapsułek 200mg (10mg witanolidów)
  • Ashwaganda  100 kapsułek 200mg (10mg witanolidów)

Ashwaganda 100 kapsułek 200mg (10mg witanolidów)

125,00 zł
Brutto
 

Dostawa i zwroty

                          Ashwagandha

 

Ashwagandha to podstawowy tonik wspomagający indyjskiej ajurwedy, używany „ na słabości ciała i umysłu ”.  

Według tysięcy lat doświadczeń ajurwedyjskich regularne stosowanie witanii odmładza i wzmacnia zdrowie psychiczne i witalność człowieka .

Badania kliniczne wykazały, że Ashvaganda przewyższa żeń-szeń syberyjski. Aby uzyskać delikatny efekt, można go stosować zamiast żeń-szenia, co czasami jest zbyt zachęcające. Wspomaga zdrowie psychiczne i witalność , polecana w sytuacjach stresowych . Nadaje się do podawania osobom starszym.

W medycynie ajurwedyjskiej znany jest jako skuteczny adaptogen i przeciwutleniacz . Wskazane jest połączenie go z pępowiną. Wspomaga aktywność umysłową i poznawczą, pomaga utrzymać koncentrację i przezwyciężyć zmęczenie.

Ashvaganda  czyli żeń-szeń indyjski doda nam energii i witalności. To da nam więcej wytrzymałości do walki w dzisiejszym gorączkowym świecie. Dodatkowo wspomagają nasze zdrowie układu oddechowego i pomagają w utrzymaniu zdrowej skóry , skóry .

 Regularne stosowanie ułatwia zasypianie i przyspiesza zasypianie . 

Składniki: 100% Withania somnifera extrakt 200 mg/kapsułka, otoczka kapsułki: HPMC (hypromeloza). Kapsułki są pochodzenia roślinnego, odpowiednie również dla wegetarian lub wegan.
Zalecone dawkowanie: Przyjmujemy 1 kapsułkę  dziennie 20 min. przed posiłkami.

Przechowywanie : Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu.

Opakowanie: 100 kapsułek

 

Ostrzeżenie: nie zastępuje zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w bezpiecznym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

 

 

Klienci tego produktu kupili także: