• -40,00 zł
  • Nowy
Olej konopny RAW 30% (3000mg), 10ml
  • Olej konopny RAW 30% (3000mg), 10ml
  • Olej konopny RAW 30% (3000mg), 10ml

Olej konopny RAW 30% (3000mg), 10ml

219,00 zł
179,00 zł Rabat 40,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

 

Dostawa i zwroty

Olej konopny RAW 30% CBDmed nie ma absolutnie nic wspólnego z konopią indyjską, a jego zażywanie i uprawa są w pełni legalne. Co więcej, procedura pozyskiwania poprzez ekstrakcję CO2 zapewnia bogactwo fitozwiązków i flawonoidów przy jednoczesnym wykluczeniu metali ciężkich czy sztucznych barwników. Łatwość aplikacji zapewnia trwały i higieniczny dozownik. Ekstrakt oleju pochodzi z konopi siewnej. Jest to odmiana Cannabis Sativa L., której uprawą i dostarczaniem zajmują się krajowi plantatorzy. Nie ma też mowy o jakimkolwiek oczyszczaniu czy destylowaniu substancji.

Olej konopny RAW 30% – profesjonalnie uzyskany ekstrakt

Olej konopny RAW 30% CBDmed to produkt powstały na bazie konopi siewnych. Dlatego też jest skarbnicą dobroczynnych substancji, które naturalnie występują w konopiach. Zawiera m.in. cenne flawonoidy oraz fitozwiązki. Sumaryczne stężenie naturalnych fitozwiązków o wartości minimum 30%, co przekłada się na 3000 mg substancji aktywnych w 10 ml produktu. Badania wykazały również obecność wielonienasyconych kwasów tłuszczowych.

Sugerowane dawkowanie oleju konopnego 30% RAW

Indywidualna specyfika przyjmowania oleju konopnego 30% RAW wiąże się z indywidualną sytuacją, dlatego mogą występować pewne odstępstwa od głównej rekomendacji dotyczącej dawkowania. Przeważnie zaleca się dwa, pełne naciśnięcia pompki dwa razy dziennie, co odpowiada zapotrzebowaniu na naturalne substancje pozyskane z suszu konopi siewnej. Olej nie jest jedyną formą dostępną na rynku, ponieważ klienci mają do dyspozycji również tabletki, napary, a nawet kremy. Trzeba jednak uważać na źródło zakupu, ponieważ tylko korzystając ze sprawdzonego, można zyskać właściwą jakość wyrobu. 

Olejek mogą przyjmować osoby w dowolnym wieku za wyjątkiem dzieci. Należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, aby na dłużej zachował swoje walory. 

Klienci tego produktu kupili także: