• Nowy
OZONATOR - GENRATOR OZONU
  • OZONATOR - GENRATOR OZONU

OZONATOR - GENRATOR OZONU

285,00 zł
Brutto

GENRATOR OZONU LIKWIDUJE NIEPRZYJEMNE ZAPACHY BAKTERIE WIRUSY ROZTOCZA GRZYBY ITP.

 

Dostawa i zwroty

OZONATOR

 

Ozon, trójatomowy tlen naturalnie występujący w powietrzu działa bardzo silnie bakteriobójczo. Dzięki bardzo silnemu działaniu utleniającemu (jeden z najsilniejszych znanych utleniaczy) skutecznie zabija wirusy, bakterie, pierwotniaki, roztocza i wiele gatunków grzybów.

Dezaktywuje pestycydy, fungicydy, pyły i pyłki alergiczne w powietrzu i w wodzie, jako gaz dociera do wszelkich przedmiotów w ozonowanym pomieszczeniu nie pozostawiając żadnych produktów ubocznych lub substancji cząstkowych.

Natomiast substancje o nieprzyjemnym zapachu - odór tytoniu, stęchlizny pochodzenia grzybowego, zapachy po pożarach i powodziach, oraz inne organiczne związki o długim łańcuchu utlenia do prostszych, które nie są już toksyczne i nie wydzielają przykrego zapachu.

 

Podczas ozonowania mięsa w kąpieli wodnej usuwa sterydy i antybiotyki, a z owoców i warzyw usuwa pestycydy i nawozy sztuczne.

Niestety, występuje on w powietrzu w tak małych stężeniach, że nie ujawniają się jego właściwości. Konieczne jest więc zwiększenie jego stężenia, za pomocą generatora ozonu. Naukowo potwierdzono, że działanie bakteriobójcze ozonu jest blisko 50 razy silniejsze i 3000 razy szybsze niż chloru!!!

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj https://hg24.eu/img/cms/Ozonator.pdf