• Nowy
FitLine Munogen 60 kapsułek
  • FitLine Munogen 60 kapsułek

FitLine Munogen 60 kapsułek

290,00 zł
Brutto
 

Dostawa i zwroty

FitLine Munogen to produkt o ekskluzywnej, holistycznej kombinacji naturalnych składników (ekstraktów z zielonych jabłek, winogron i czerwonego szpinaku) o synergistycznym działaniu (wysokogatunkowej L-Argininy i L-Cytruliny).
Munogen zawiera bioaktywne substancje, wtórne substancje roślinne, aminokwasy i witaminy, które biorą udział w prawidłowym tworzeniu czerwonych krwinek, budowie krwi i w redukcji zmęczenia i znużenia. Witamina B6, B9 (kwas foliowy) i witamina B12 bierze udział w redukcji zmęczenia, czy tworzeniu czerwonych krwinek.

Głównym zadaniem FitLine Munogen jest zwiększyć przepływ krwi w organizmie, w każdym naczyniu. Dzięki temu organizm dostaje więcej tlenu do komórek, a co za tym idzie, więcej składników odżywczych.

Produkt pomaga w profilaktyce chorób układu krążenia, przeciwdziała zimnym stopom i dłoniom, przeciwdziała żylakom, pajączkom i problemom z naczynkami. Munogen jest suplementem niezwykle pomocnym w walce z otyłością, z nim odchudzanie jest jeszcze prostsze.

Ponadto Munogen zawiera wysokogatunkową: L-Argininę i L-Cytrulinę (To aminokwasy, które pełnią ważną rolę w organizmie każdego sportowca, ale nie tylko - przyjmowanie ich pomaga zwiększyć wytrzymałość organizmu i poprawić natlenienie tkanek. Ponadto L-arginina wspomaga prawidłową funkcje wątroby, działa oczyszczająco na komórki tego narządu, jest też dobroczynną substancją dla naszego serca.)

Produkt skierowany jest głównie do: sportowców, kobiet w okresie menopauzy, palaczy lub osób nadużywających alkoholu, dla osób narażonych na choroby serca lub układu krążenia, do tego dla osób z nadwagą oraz osób pracujących umysłowo.Zawartość: 60 kapsułek

Niniejszy opis służy tylko i wyłącznie celom edukacyjnym. Produkt jest suplementem diety i jako taki powinien być traktowany. Nie służy on do leczenia chorób, ani zapobiegania ich powstawaniu.

Ty też lubisz