• -20,00 zł
  • Nowy
Olej konopny RAW 15% (1500mg), 10ml.
  • Olej konopny RAW 15% (1500mg), 10ml.
  • Olej konopny RAW 15% (1500mg), 10ml.

Olej konopny RAW 15% (1500mg), 10ml.

139,00 zł
119,00 zł Rabat 20,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

 

Dostawa i zwroty

Olej konopny RAW 15% – profesjonalnie uzyskany ekstrakt

Olej konopny RAW 15% CBDmed to produkt powstały na bazie konopi siewnych. Dlatego też jest skarbnicą dobroczynnych substancji, które naturalnie występują w konopiach. Zawiera m.in. cenne flawonoidy oraz fitozwiązki (sumaryczne stężenie naturalnych fitozwiązków o wartości minimum 15%, co przekłada się na 1500 mg substancji aktywnych w 10 ml produktu). Badania wykazały również obecność wielonienasyconych kwasów tłuszczowych.

Olej konopny RAW 15% CBDmed nie ma absolutnie nic wspólnego z konopią indyjską, a jego zażywanie i uprawa są w pełni legalne. Co więcej, procedura pozyskiwania poprzez ekstrakcję CO2 zapewnia bogactwo fitozwiązków i flawonoidów przy jednoczesnym wykluczeniu metali ciężkich czy sztucznych barwników. Łatwość aplikacji zapewnia trwały i higieniczny dozownik. Ekstrakt oleju pochodzi z konopi siewnej. Jest to odmiana Cannabis Sativa L., której uprawą i dostarczaniem zajmują się krajowi plantatorzy. Nie ma też mowy o jakimkolwiek oczyszczaniu czy destylowaniu substancji.

Sugerowane dawkowanie oleju konopnego 15% RAW

Indywidualna specyfika przyjmowania oleju konopnego 15% RAW wiąże się z indywidualną sytuacją, dlatego mogą występować pewne odstępstwa od głównej rekomendacji dotyczącej dawkowania. Przeważnie zaleca się dwa, pełne naciśnięcia pompki dwa razy dziennie, co odpowiada zapotrzebowaniu na naturalne substancje pozyskane z suszu konopi siewnej. Olej nie jest jedyną formą dostępną na rynku, ponieważ klienci mają do dyspozycji również tabletki, napary, a nawet kremy. Trzeba jednak uważać na źródło zakupu, ponieważ tylko korzystając ze sprawdzonego, można zyskać właściwą jakość wyrobu. 

Olej konopny 15% RAW – wpływ na zdrowie

Olej konopny wzbudza w dzisiejszych czasach coraz większe zainteresowanie. Dlaczego? Ponieważ właściwości oleju konopnego są bardzo korzystne z punktu widzenia ludzkiego zdrowia. Jednocześnie produkt ten nie ma żadnych właściwości psychoaktywnych, dlatego jest w pełni bezpieczny i nie powoduje powstawania skutków ubocznych. Olej konopny 15%, dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego, zawiera wiele cennych witamin. Zaliczyć można do nich przede wszystkim witaminy z grupy E, A, B, K, niezwykle potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

Olej konopny 15 RAW ma właściwości przeciwzapalne, a także przeciwutleniające. Dodatkowo w korzystny sposób wpływa na florę jelitową oraz zmniejsza poziom cholesterolu i zapobiega rozwojowi miażdżycy. Opisywany produkt z powodzeniem może być stosowany również w przypadku osób zmagających się z wieloma problemami o podłożu psychicznym. Działa bowiem antydepresyjnie i ogranicza stany lękowe. Kobiety mogą stosować go w celu ograniczenia dolegliwości bólowych związanych z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

Olej konopny 15 dostępny w naszej ofercie wykazuje wiele korzyści mających znaczenie prozdrowotne. Należy jednak pamiętać, iż przeznaczony jest do stosowania na zimno, w przypadku podgrzania traci bowiem swoje drogocenne właściwości. Decydując się na skorzystanie z tego typu produktów, jak olej konopny, warto wybierać sprawdzone miejsca oferujące asortyment najwyższej jakości – takie jak nasz sklep internetowy. Zapraszamy do składania zamówień!

Olejek mogą przyjmować osoby w dowolnym wieku za wyjątkiem dzieci. Należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, aby na dłużej zachował swoje walory.