• Nowy
Dezynfektor – generator wody dezynfekującej
  • Dezynfektor – generator wody dezynfekującej

Dezynfektor – generator wody dezynfekującej

1 351,00 zł
Brutto
 

Dostawa i zwroty

Generator wody dezynfekującej zapewnia czystą przestrzeń.

Środek dezynfekujący – podchloryn sodu skutecznie zabija 99,9% bakterii.  Nadaje się do czyszczenia powierzchni, żywności, tapicerki i wielu innych przedmiotów i miejsc w domach, samochodach i innych pomieszczeniach.

DEZYNFEKTOR – opracowany i wyprodukowany przez firmę generator roztworu sterylizującego do użytku domowego jest sterowany mikrokomputerem i wykorzystuje jako surowiec zwykłą, słoną wodę. W szybki i wygodny sposób wytwarza wydajny roztwór podchlorynu sodu o szerokim spektrum działania. Może skutecznie dezynfekować w wielu aspektach, takich jak: odzież, żywność, życie domowe i inne codzienne użytkowanie. Jest bezpieczny, przyjazny dla środowiska, nietoksyczny i nie wywołuje skutków ubocznych.

Nazwa produktu

Dezynfektor - Generator wody dezynfekującej

Napięcie znamionowe  Częstotliwość

AC 110 V ~ 60 Hz lub 220 V ~ 50 Hz

Zapoznaj się z tabliczką znamionową na spodzie urządzenia

Moc

23W

Waga netto

1.3kg

Pojemność

2.5L

Rozmiar

188.5x188.5x308.5mm

Środek do dezynfekcji

Podchloryn sodu

Konserwacja

1. Każdorazowo po zakończeniu pracy należy w odpowiednim czasie wylać roztwór ze zbiornika, wyczyścić zbiornik elektrolityczny wodą i wysuszyć w przewiewnym miejscu w celu przedłużenia żywotności generatora.
2. W przypadku zauważenia znacznego spadku liczby pęcherzyków widocznych podczas pracy zbiornika elektrolitycznego, elektroda mogła być zabrudzona. Oczyść zbiornik. Dodać ocet lub kwas cytrynowy i pozostawić na 12 godzin. Przed wylaniem wstrząsnąć przez 2 minuty. Oczyścić wodą i wysuszyć w wentylowanym miejscu.

Instrukcje dotyczące wskaźnika trybu:
1. Jeśli wskaźnik trybu zmieni kolor na czerwony, oznacza to, że generator jest podłączony do zasilania, ale jeszcze nie zaczął działać. Czeka na dalsze instrukcje.
2. Po jednokrotnym naciśnięciu „BUTTON” usłyszysz sygnał dźwiękowy, a wskaźnik zmieni kolor na zielony. W tym samym czasie na korpusie pojawi się stopniowa zmiana kolorów tęczy, aby wskazać, że produkt działa.
3. Podczas pracy, jeśli wciśniesz raz przycisk „BUTTON”, produkt wyda sygnał dźwiękowy, a kolory tęczy zgasną. Wskaźnik na podstawie zmieni kolor na czerwony, a produkt przejdzie w tryb czuwania.
4. Jeśli wskaźnik miga na zielono i słychać „sygnał dźwiękowy”, oznacza to, że produkt jest przeciążony. Tym razem odłącz produkt, sprawdź biegun łączący na podstawie; lub sprawdź, czy nie ma brudu na części urządzenia; po upewnieniu się, że jest we właściwym stanie, odlej słoną wodę, powtórz proces przygotowania roztworu.

INSTRUKCJA BEZPIECZEŃSTWA
* Podczas przygotowywania należy nosić rękawice ochronne, aby uniknąć bezpośredniego kontaktu oryginalnego roztworu ze skórą.
* Przechowywać w chłodnym miejscu i poza zasięgiem dzieci.
* W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć wodą lub zasięgnąć porady lekarza.
* Jeśli jesteś alergikiem, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem.
* Przeczytaj wszystkie instrukcje bezpieczeństwa zawarte w instrukcji obsługi przed rozpoczęciem korzystania z generatora wody dezynfekującej!
Użytkownicy powinni ściśle przestrzegać zasad zawartych w instrukcji obsługi. Przeczytaj instrukcję obsługi przed włączeniem i użyciem Dezynfektora - generatora wody dezynfekującej. Instrukcję obsługi znajdziesz w opakowaniu.