• Nowy
ElemVitals Magnez  60 kapsułek
  • ElemVitals Magnez  60 kapsułek

ElemVitals Magnez 60 kapsułek

69,00 zł
Brutto

Uzupełnienie niedoborów magnezu

 

Dostawa i zwroty

ElemVitals Magnesium

Jedną z głównych funkcji magnezu jest utrzymanie prawidłowego funkcjonowania mięśni, naczyń krwionośnych i serca. W związku z tym magnez w dużym stopniu odpowiada za spokojny sen oraz odporność na stres. Suplement diety „elemvitals z magnezem“ zawiera magnez w postaci organicznej soli kwasu cytrynowego - cytrynianu magnezu, dzięki czemu jest bardzo dobrze przyswajalny przez organizm. Preparat dodatkowo został wzbogacony wyciągami z ziół o właściwościach uspokajających.

Składniki: 1 kapsułka / 3 kapsułki (zalecana porcja dzienna)
- Magnez 65 mg (17%*) / 195 mg (51%*)
- Wyciąg z korzenia kozłka lekarskiego 50 mg / 150 mg (Valeriana officinalis) (zawiera kwas walerenowy 0,17 mg / 0,51 mg)
- Wyciąg z owoców głogu 25 mg / 75 mg (Сrataegus) (zawiera 1 mg allicyny)
- Wyciąg z korzenia tarczycy bajkalskiej 25 mg/ 75 mg (Scutellaria baicalensis Georgi) (zawiera bajkalinę 2 mg /6 mg)
*RWS – referencyjna wartość spożycia


Składniki: żelatyna; cytrynian magnezu; wyciąg z korzenia kozłka lekarskiego; wyciąg z owoców głogu; wyciąg z korzenia tarczycy bajkalskiej.

Przyjmować 3 kapsułki dziennie podczas posiłku, popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Niniejszy opis służy tylko i wyłącznie celom edukacyjnym. Produkt jest suplementem diety i jako taki powinien być traktowany. Nie służy on do leczenia chorób, ani zapobiegania ich powstawaniu.Klienci tego produktu kupili także: