• Nowy
Super Calcium Powder 250g puszka
  • Super Calcium Powder 250g puszka

Super Calcium Powder 250g puszka

386,00 zł
Brutto

Wapń jest jednym z najważniejszych i niezbędnych dla ludzi minerałów. Odgrywa ważną rolę w tworzeniu i wzroście kości, pomaga zapobiegać ubytkowi masy kostnej oraz zwiększa ich gęstość.

 

Dostawa i zwroty

Wapń jest jednym z najważniejszych i niezbędnych dla ludzi minerałów. Odgrywa ważną rolę w tworzeniu i wzroście kości, pomaga zapobiegać ubytkowi masy kostnej oraz zwiększa ich gęstość.

Super Biowapń TIENS to nowe, super odżywcze wapno w proszku o innowacyjnej recepturze, wzbogaconej m.in o kolostrum, magnez, inulinę, wit. D3 i K2.

AKTYWNE SKŁADNIKI:

- Morska sól magnezowa

- Mikrokrystaliczny hydroksyapatyt wapnia

- Kolostrum (siara – pierwsze mleko)

- Błonnik owsiany

- Izomalto-oligosacharydy

- Inulina (błonnik z cykorii)

- Kolagen rybi

- Witamina D3

- Witamina K2

Wapń, fosfor i magnez zawarte w preparacie wspierają utrzymanie normalnego stanu kości i zębów, podczas gdy witamina D pomaga również lepiej wchłaniać i wykorzystywać te pierwiastki. Wapń, magnez i witamina D są również niezbędne do prawidłowego funkcjonowania mięśni.

Witamina K2 i witamina D3 regulują wchłanianie wapnia oraz dostarczanie jego do kości.

Główną funkcją witaminy K2 jest modyfikacja białka, tak aby zapewnić zdolność wiązania wapnia. Organizm wykorzystuje ją do aktywacji białek, które regulują rozmieszczanie (deponowanie) wapnia w organizmie. Nagromadzenie wapnia w tętnicach jest ogromnym czynnikiem ryzyka chorób sercowo-naczyniowych. Dlatego substancje, które zmniejszają odkładanie się wapnia w naczyniach krwionośnych, pomagają zapobiegać tym chorobom. Zatem witamina K2, która przeciwdziała zwapnieniu naczyń krwionośnych, jest pomocna w profilaktyce chorób sercowo-naczyniowych. 22% masy kostnej stanowią białka, dlatego wapń z kolagenem – to idealne połączenie, które zapobiega utracie masy kostnej oraz zapewnienia prawidłową strukturę i mineralizację kości.

Kolostrum (siara) jest uważana za środek, który zwiększa absorpcję wapnia.

Naturalne prebiotyki – inulina i izomalto-oligosacharydy - zapewniają prawidłowe i zdrowe środowisko jelit, przez co poprawiają wchłanianie wapnia.

NOWY SUPERBIOWAPŃ TIENS jest bardziej skuteczny w ochronie kości i zapobieganiu osteoporozie w porównaniu z innymi formami wapnia.

Nowy wapń Tiens zawiera naturalne kakao i mleczko kokosowe, jak również naturalny słodzik ze stewii, zapewniające doskonały smak!

KORZYŚCI

- utrzymuje silne kości

- kluczowy dla zdrowia zębów

- niezbędny dla dobrej neurotransmisji

- przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi

- wspiera właściwe funkcjonowanie mięśni

- przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego

- utrzymuje normalne funkcjonowanie enzymów trawiennych

- odgrywa rolę w procesie podziału i specjalizacji komórek

OPAKOWANIE

Zawartość netto: 250 g (25 porcji x 10 g)

STOSOWANIE

Wymieszać zawartość jednej miarki (10 g proszku) w 125 ml (1/2 szklanki) wody. Pić zaraz po rozpuszczeniu. Używać raz lub dwa razy dziennie po posiłku lub pomiędzy posiłkami.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym.UWAGA: Suplement diety. Preparat nie jest lekiem i nie zastępuje leków przepisanych przez lekarza. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.